Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | GOODFELLAS WHP1461 |
| EAN | 7427252391503 |
| Release Date | March 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,679
Stokta yok
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Maghreb Cantata, Live 1969 |
|---|---|
| Sanatci | Don Cherry & George Gruntz Group |
| Cikis tarihi | 2023-03-03 |
| EAN/UPC | 7427252391503 |
| Label | Goodfellas |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | GOODFELLAS WHP1461 |
| EAN | 7427252391503 |
| Release Date | March 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.