Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DRIVEN BY THE MUSIC DBTMLP401 |
| EAN | 0654378625121 |
| Release Date | October 16, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 9 mm · 549 g |
| Weight | 549 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,883
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Wanderer |
|---|---|
| Sanatci | Summer, Donna |
| Cikis tarihi | 2020-10-16 |
| EAN/UPC | 0654378625121 |
| Label | Driven By the Music |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Disco |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DRIVEN BY THE MUSIC DBTMLP401 |
| EAN | 0654378625121 |
| Release Date | October 16, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 9 mm · 549 g |
| Weight | 549 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.