Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEPTFORD NORTHERN SOUL CLUB RECORDS DNSCR015 |
| EAN | 5400863047740 |
| Release Date | March 26, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,618
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | You Cant Do That/Cant Get You Out O |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2021-04-02 |
| EAN/UPC | 5400863047740 |
| Label | Deptford Northe |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEPTFORD NORTHERN SOUL CLUB RECORDS DNSCR015 |
| EAN | 5400863047740 |
| Release Date | March 26, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.