Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NAKED LUNCH ND034 |
| EAN | 7427244912419 |
| Release Date | July 8, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 6 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,174
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Brazilian Classics |
|---|---|
| Sanatci | Caymmi, Dorival |
| Cikis tarihi | 2022-07-08 |
| EAN/UPC | 7427244912419 |
| Label | Naked Lunch |
| Format | LP |
| Tur | Brazil / Musica Popular Brazil |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NAKED LUNCH ND034 |
| EAN | 7427244912419 |
| Release Date | July 8, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 6 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.