Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RARE DIAMONDS PRODUCTIONS RDP0027V |
| EAN | 4250444192373 |
| Release Date | March 1, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 183 × 184 × 4 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,239
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Total Eclipse of the Heart |
|---|---|
| Sanatci | Doro |
| Cikis tarihi | 2024-03-01 |
| EAN/UPC | 4250444192373 |
| Label | Groove Attack |
| Format | 12in |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RARE DIAMONDS PRODUCTIONS RDP0027V |
| EAN | 4250444192373 |
| Release Date | March 1, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 183 × 184 × 4 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.