Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SOWING RECORDS SOW013 |
| EAN | 0781930069113 |
| Release Date | February 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 121 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,406
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Soft Winds: the Swinging Harp of... (Clear) |
|---|---|
| Sanatci | Ashby, Dorothy |
| Cikis tarihi | 2022-02-25 |
| EAN/UPC | 0781930069113 |
| Label | Sowing Records |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SOWING RECORDS SOW013 |
| EAN | 0781930069113 |
| Release Date | February 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 121 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.