Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEF JAM ROC0055301 |
| EAN | 0810093551361 |
| Release Date | April 22, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 317 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,720
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Gifts From the Holy Ghost |
|---|---|
| Sanatci | Dorothy |
| Cikis tarihi | 2022-04-22 |
| EAN/UPC | 0810093551361 |
| Label | Def Jam |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEF JAM ROC0055301 |
| EAN | 0810093551361 |
| Release Date | April 22, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 317 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.