Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | INSIDEOUTMUSIC 19658770731 |
| EAN | 0196587707316 |
| Release Date | February 10, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 8 mm · 558 g |
| Weight | 558 g |
| Discs / Records | 3 |
₺3,088
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Lost Not Forgotten Archives: Distance Over Time Demos (2018) |
|---|---|
| Sanatci | Dream Theater |
| Cikis tarihi | 2023-02-10 |
| EAN/UPC | 0196587707316 |
| Label | Insideoutmusic |
| Format | LP |
| Tur | Metal Alternative / Metal/Alternative |
| Birim sayisi | 3 |
| Style | |
|---|---|
| Label | INSIDEOUTMUSIC 19658770731 |
| EAN | 0196587707316 |
| Release Date | February 10, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 8 mm · 558 g |
| Weight | 558 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.