Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | INSIDEOUTMUSIC INOT8756311.1 |
| EAN | 0196587563110 |
| Release Date | January 13, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 6 mm · 558 g |
| Weight | 558 g |
| Discs / Records | 3 |
₺3,088
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Lost Not Forgotten Archives: Live At Madison Square Garden (2010) |
|---|---|
| Sanatci | Dream Theater |
| Cikis tarihi | 2023-01-13 |
| EAN/UPC | 0196587563110 |
| Label | Insideoutmusic |
| Format | LP |
| Tur | Metal Alternative / Metal/Alternative |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | INSIDEOUTMUSIC INOT8756311.1 |
| EAN | 0196587563110 |
| Release Date | January 13, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 6 mm · 558 g |
| Weight | 558 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.