Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ATO ATO0518LP |
| EAN | 0880882388515 |
| Release Date | January 31, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 6 mm · 333 g |
| Weight | 333 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,950
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Unraveling |
|---|---|
| Sanatci | Drive-By Truckers |
| Cikis tarihi | 2020-01-31 |
| EAN/UPC | 0880882388515 |
| Label | Ato |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Southern Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ATO ATO0518LP |
| EAN | 0880882388515 |
| Release Date | January 31, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 6 mm · 333 g |
| Weight | 333 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.