Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Vital 1155808231481 |
| EAN | 0880882314811 |
| Release Date | January 18, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 5 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |

₺1,048
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | What It Means / the Perilous Nigh |
|---|---|
| Sanatci | Drive-By Truckers |
| Cikis tarihi | 2018-01-18 |
| EAN/UPC | 0880882314811 |
| Label | Ato |
| Format | 12in |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Vital 1155808231481 |
| EAN | 0880882314811 |
| Release Date | January 18, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 5 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.