Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WE ARE BUSY BODIES LPWABB076LE |
| EAN | 0844667051483 |
| Release Date | March 5, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,032
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Can You Feel It? |
|---|---|
| Sanatci | Drive |
| Cikis tarihi | 2021-03-05 |
| EAN/UPC | 0844667051483 |
| Label | We Are Busy Bodies |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | WE ARE BUSY BODIES LPWABB076LE |
| EAN | 0844667051483 |
| Release Date | March 5, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.