Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WE ARE BUSY BODIES LPWABB120LE |
| EAN | 0634457082632 |
| Release Date | July 15, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,032
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Drive Unlimited |
|---|---|
| Sanatci | Drive |
| Cikis tarihi | 2022-08-05 |
| EAN/UPC | 0634457082632 |
| Label | We Are Busy Bodies |
| Format | 12in |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WE ARE BUSY BODIES LPWABB120LE |
| EAN | 0634457082632 |
| Release Date | July 15, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.