Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | VERVE 060247573606 |
| EAN | 0602475736066 |
| Release Date | April 18, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 319 × 325 × 10 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,398
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Side By Side |
|---|---|
| Sanatci | Ellington, Duke & Johnny Hodges |
| Cikis tarihi | 2025-04-18 |
| EAN/UPC | 0602475736066 |
| Label | Verve |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | VERVE 060247573606 |
| EAN | 0602475736066 |
| Release Date | April 18, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 319 × 325 × 10 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.