Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ESSENTIAL JAZZ 060246512449 |
| EAN | 0602465124491 |
| Release Date | May 24, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 321 × 322 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,909
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Back To Back |
|---|---|
| Sanatci | Ellington, Duke & Johnny Hodges |
| Cikis tarihi | 2024-05-24 |
| EAN/UPC | 0602465124491 |
| Label | Verve |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ESSENTIAL JAZZ 060246512449 |
| EAN | 0602465124491 |
| Release Date | May 24, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 321 × 322 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.