Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ACROBAT ACRSLP1673 |
| EAN | 0824046167325 |
| Release Date | February 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,687
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Sentimental Swing: 1927-53 |
|---|---|
| Sanatci | Ellington, Duke |
| Cikis tarihi | 2024-11-29 |
| EAN/UPC | 0824046167325 |
| Label | Acrobat |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ACROBAT ACRSLP1673 |
| EAN | 0824046167325 |
| Release Date | February 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.