Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ANALOGUE PRODUCTIONS AGUE187.1 |
| EAN | 0753088018718 |
| Release Date | August 15, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 327 × 5 mm · 517 g |
| Weight | 517 g |
| Discs / Records | 1 |
₺4,142
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Ellington Suites |
|---|---|
| Sanatci | Ellington, Duke |
| Cikis tarihi | 2025-08-15 |
| EAN/UPC | 0753088018718 |
| Label | Analogue Productions |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ANALOGUE PRODUCTIONS AGUE187.1 |
| EAN | 0753088018718 |
| Release Date | August 15, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 327 × 5 mm · 517 g |
| Weight | 517 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.