Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | STEEPLECHASE SPS1011.1 |
| EAN | 0716043101115 |
| Release Date | September 17, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 5 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,365
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Flight To Denmark |
|---|---|
| Sanatci | Jordan, Duke -Trio- |
| Cikis tarihi | 2015-09-17 |
| EAN/UPC | 0716043101115 |
| Label | Steeplechase |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | STEEPLECHASE SPS1011.1 |
| EAN | 0716043101115 |
| Release Date | September 17, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 5 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.