Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BLUE NOTE 060243808954 |
| EAN | 0602438089543 |
| Release Date | October 1, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 319 × 319 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,149
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Merry Ole Soul |
|---|---|
| Sanatci | Pearson, Duke |
| Cikis tarihi | 2021-10-01 |
| EAN/UPC | 0602438089543 |
| Label | Blue Note |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | BLUE NOTE 060243808954 |
| EAN | 0602438089543 |
| Release Date | October 1, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 319 × 319 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.