Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SONY MUSIC CG 88985432341 |
| EAN | 0889854323417 |
| Release Date | December 15, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 5 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,109
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Best of Earth Wind & Fire Vol. 1 |
|---|---|
| Sanatci | Earth, Wind & Fire |
| Cikis tarihi | 2017-12-14 |
| EAN/UPC | 0889854323417 |
| Label | Columbia |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SONY MUSIC CG 88985432341 |
| EAN | 0889854323417 |
| Release Date | December 15, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 5 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.