Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WONDERWHEEL WONDER228 |
| EAN | 0674276522391 |
| Release Date | January 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 177 × 177 × 5 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,324
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-La Mujer Serpiente / Selam |
|---|---|
| Sanatci | Earthtones |
| Cikis tarihi | 2024-01-12 |
| EAN/UPC | 0674276522391 |
| Label | Wonderwheel |
| Format | 12in |
| Tur | World / Reggae |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WONDERWHEEL WONDER228 |
| EAN | 0674276522391 |
| Release Date | January 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 177 × 177 × 5 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.