Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DECCA 4852191 |
| EAN | 0028948521913 |
| Release Date | November 26, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,524
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Fiesta In H-Ifi |
|---|---|
| Sanatci | Eastman-Rochester Orchestra, Howard Hanson |
| Cikis tarihi | 2021-11-26 |
| EAN/UPC | 0028948521913 |
| Label | Deutsche Grammophon |
| Format | LP |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DECCA 4852191 |
| EAN | 0028948521913 |
| Release Date | November 26, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.