Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BFD ABLA3.1 |
| EAN | 5070000138602 |
| Release Date | October 9, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 9 mm · 373 g |
| Weight | 373 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,340
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Segl |
|---|---|
| Sanatci | Eivor |
| Cikis tarihi | 2020-09-25 |
| EAN/UPC | 5070000138602 |
| Label | Eivor |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BFD ABLA3.1 |
| EAN | 5070000138602 |
| Release Date | October 9, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 9 mm · 373 g |
| Weight | 373 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.