Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | AFRICA SEVEN AFSV38.1 |
| EAN | 5055373527697 |
| Release Date | January 27, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 6 mm · 207 g |
| Weight | 207 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,061
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | African Funk Experimentals 1975-82 |
|---|---|
| Sanatci | Ekambi Brilliant |
| Cikis tarihi | 2017-01-27 |
| EAN/UPC | 5055373527697 |
| Label | Africa Seven |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Funk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | AFRICA SEVEN AFSV38.1 |
| EAN | 5055373527697 |
| Release Date | January 27, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 6 mm · 207 g |
| Weight | 207 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.