Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | JAZZ WAX RECORDS 4636LP |
| EAN | 8435723701217 |
| Release Date | May 31, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,873
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ella & Louis |
|---|---|
| Sanatci | Fitzgerald, Ella & Louis Armstrong |
| Cikis tarihi | 2024-05-03 |
| EAN/UPC | 8435723701217 |
| Label | Jazz Wax |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | JAZZ WAX RECORDS 4636LP |
| EAN | 8435723701217 |
| Release Date | May 31, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.