Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BANG / WAGRAM 3475586 |
| EAN | 3596974755864 |
| Release Date | April 4, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,247
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Greatest Hits |
|---|---|
| Sanatci | Ella Fitzgerald & Louis Armstrong |
| Cikis tarihi | 2025-04-04 |
| EAN/UPC | 3596974755864 |
| Label | Bang / Wagram |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BANG / WAGRAM 3475586 |
| EAN | 3596974755864 |
| Release Date | April 4, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.