Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | AURORA AUO5061.2 |
| EAN | 7044581350614 |
| Release Date | September 25, 2012 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 128 × 146 × 7 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,253
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | AURORA AUO5061.2 |
| EAN | 7044581350614 |
| Release Date | September 25, 2012 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 128 × 146 × 7 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.