Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WARNER MUSIC UK 825646467648 |
| EAN | 0825646467648 |
| Release Date | May 31, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 9 mm · 491 g |
| Weight | 491 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,798
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Very Best of Enya |
|---|---|
| Sanatci | Enya |
| Cikis tarihi | 2018-05-31 |
| EAN/UPC | 0825646467648 |
| Label | Warner Music Uk |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WARNER MUSIC UK 825646467648 |
| EAN | 0825646467648 |
| Release Date | May 31, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 9 mm · 491 g |
| Weight | 491 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.