Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | REPRISE RPRW43875.1 |
| EAN | 0022924387517 |
| Release Date | October 12, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,013
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Watermark |
|---|---|
| Sanatci | Enya |
| Cikis tarihi | 2018-10-11 |
| EAN/UPC | 0022924387517 |
| Label | Warner Music |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | REPRISE RPRW43875.1 |
| EAN | 0022924387517 |
| Release Date | October 12, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.