Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ERASED TAPES LP-ERATP-150 |
| EAN | 3700551784769 |
| Release Date | December 9, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 9 mm · 675 g |
| Weight | 675 g |
| Discs / Records | 3 |
₺3,680
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Erased Tapes (15 Years) |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2022-12-09 |
| EAN/UPC | 3700551784769 |
| Label | Erased Tapes |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ERASED TAPES LP-ERATP-150 |
| EAN | 3700551784769 |
| Release Date | December 9, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 9 mm · 675 g |
| Weight | 675 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.