Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WAGRAM WGAM7430466.1 |
| EAN | 3596974304666 |
| Release Date | July 7, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 6 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,613
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Les Chefs D'oeuvres De Erik Satie |
|---|---|
| Sanatci | Satie, Erik |
| Cikis tarihi | 2023-07-07 |
| EAN/UPC | 3596974304666 |
| Label | Wagram |
| Format | LP |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WAGRAM WGAM7430466.1 |
| EAN | 3596974304666 |
| Release Date | July 7, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 6 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.