Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BMG Rights Management LLC MTC890719 |
| EAN | 4050538907193 |
| Release Date | August 18, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 10 × 315 × 315 mm · 572 g |
| Weight | 572 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,006
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Always - the Very Best of Eras |
|---|---|
| Sanatci | Erasure |
| Cikis tarihi | 2023-08-18 |
| EAN/UPC | 4050538907193 |
| Label | Bmg |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BMG Rights Management LLC MTC890719 |
| EAN | 4050538907193 |
| Release Date | August 18, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 10 × 315 × 315 mm · 572 g |
| Weight | 572 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.