Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0602557414530 |
| Release Date | July 13, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 369 g |
| Weight | 369 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,956
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Paid In Full |
|---|---|
| Sanatci | Eric B. & Rakim |
| Cikis tarihi | 2018-07-12 |
| EAN/UPC | 0602557414530 |
| Label | Universal |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0602557414530 |
| Release Date | July 13, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 369 g |
| Weight | 369 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.