Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | GROOVE REPLICA GR77010 |
| EAN | 8436569194706 |
| Release Date | February 21, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 8 mm · 300 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 300 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,940
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | At Last! |
|---|---|
| Sanatci | James, Etta |
| Cikis tarihi | 2020-02-21 |
| EAN/UPC | 8436569194706 |
| Label | Groove Replica |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Label | GROOVE REPLICA GR77010 |
| EAN | 8436569194706 |
| Release Date | February 21, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 8 mm · 300 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 300 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.