Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | GLAMOURAMA RECORDS 660152 |
| EAN | 8436563182563 |
| Release Date | January 25, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 5 mm · 328 g |
| Weight | 328 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,097
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | At Last! |
|---|---|
| Sanatci | James, Etta |
| Cikis tarihi | 2019-02-21 |
| EAN/UPC | 8436563182563 |
| Label | Glamourama |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | GLAMOURAMA RECORDS 660152 |
| EAN | 8436563182563 |
| Release Date | January 25, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 5 mm · 328 g |
| Weight | 328 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.