Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Blix Street 739341021787 |
| EAN | 0739341021787 |
| Release Date | July 23, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 8 mm · 526 g |
| Weight | 526 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,950
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Acoustic |
|---|---|
| Sanatci | Eva Cassidy |
| Cikis tarihi | 2021-07-23 |
| EAN/UPC | 0739341021787 |
| Label | Blix Street |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Blix Street 739341021787 |
| EAN | 0739341021787 |
| Release Date | July 23, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 8 mm · 526 g |
| Weight | 526 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.