Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BLIX STREET G810206 |
| EAN | 0739341020681 |
| Release Date | April 11, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 8 mm · 531 g |
| Weight | 531 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,035
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Best of Eva Cassidy |
|---|---|
| Sanatci | Eva Cassidy |
| Cikis tarihi | 2013-04-15 |
| EAN/UPC | 0739341020681 |
| Label | Blix Street |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BLIX STREET G810206 |
| EAN | 0739341020681 |
| Release Date | April 11, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 8 mm · 531 g |
| Weight | 531 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.