Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BLIX STREET |
| EAN | 0739341021886 |
| Release Date | October 29, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 9 mm · 496 g |
| Weight | 496 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,904
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live At Blues Alley |
|---|---|
| Sanatci | Eva Cassidy |
| Cikis tarihi | 2021-10-15 |
| EAN/UPC | 0739341021886 |
| Label | Blix Street |
| Format | LP |
| Tur | Blues |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BLIX STREET |
| EAN | 0739341021886 |
| Release Date | October 29, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 9 mm · 496 g |
| Weight | 496 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.