Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | LBD SOUNDS |
| EAN | 5050580811232 |
| Release Date | September 5, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |

₺1,652
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Lbdissues003 |
|---|---|
| Sanatci | Hurychova, Eva & Jan Neckar |
| Cikis tarihi | 2025-09-05 |
| EAN/UPC | 5050580811232 |
| Label | Lbd Sounds |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | LBD SOUNDS |
| EAN | 5050580811232 |
| Release Date | September 5, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.