Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WELTSCHMERZEN WS032 |
| EAN | 5050580816985 |
| Release Date | February 9, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,324
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Decision Paralysis |
|---|---|
| Sanatci | Suchy, Dominik & Eva Sajanova |
| Cikis tarihi | 2023-12-15 |
| EAN/UPC | 5050580816985 |
| Label | Weltschmerzen |
| Format | LP |
| Tur | Dance & Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WELTSCHMERZEN WS032 |
| EAN | 5050580816985 |
| Release Date | February 9, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.