Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | TEMPORARY RESIDENCE LTD TRR199LP |
| EAN | 0656605319919 |
| Release Date | April 26, 2011 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 316 × 14 mm · 927 g |
| Weight | 927 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,810
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Take Care, Take Care, Take Care |
|---|---|
| Sanatci | Explosions In the Sky |
| Cikis tarihi | 2011-04-26 |
| EAN/UPC | 0656605319919 |
| Label | Temporary Residence Ltd |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | TEMPORARY RESIDENCE LTD TRR199LP |
| EAN | 0656605319919 |
| Release Date | April 26, 2011 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 316 × 14 mm · 927 g |
| Weight | 927 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.