Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | P-VINE PLP-7516 |
| EAN | 4995879075166 |
| Release Date | June 27, 2025 |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,828
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Mosaic |
|---|---|
| Sanatci | Fennesz |
| Cikis tarihi | 2025-02-19 |
| EAN/UPC | 4995879075166 |
| Label | P-Vine |
| Format | LP |
| Tur | Various Audio / Experimental |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | P-VINE PLP-7516 |
| EAN | 4995879075166 |
| Release Date | June 27, 2025 |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.