Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MEMBRAN BNM6021 |
| EAN | 0849320060215 |
| Release Date | February 28, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 13 mm · 612 g |
| Weight | 612 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,197
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | F8 |
|---|---|
| Sanatci | Five Finger Death Punch |
| Cikis tarihi | 2020-02-28 |
| EAN/UPC | 0849320060215 |
| Label | Better Noise Music |
| Format | LP |
| Tur | Metal Alternative / Metal/Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MEMBRAN BNM6021 |
| EAN | 0849320060215 |
| Release Date | February 28, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 13 mm · 612 g |
| Weight | 612 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.