Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Eleven Seven Music ESM3261 |
| EAN | 0849320032618 |
| Release Date | July 27, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,197
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | American Capitalist |
|---|---|
| Sanatci | Five Finger Death Punch |
| Cikis tarihi | 2018-07-26 |
| EAN/UPC | 0849320032618 |
| Label | Eleven Seven |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Eleven Seven Music ESM3261 |
| EAN | 0849320032618 |
| Release Date | July 27, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.