Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl MCVL3009SMK.1 |
| EAN | 8719262028944 |
| Release Date | April 14, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 320 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,543
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | De Kerk Van Melculy |
|---|---|
| Sanatci | Fleddy Melculy |
| Cikis tarihi | 2023-04-14 |
| EAN/UPC | 8719262028944 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl MCVL3009SMK.1 |
| EAN | 8719262028944 |
| Release Date | April 14, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 320 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.