Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WARNER BROS 7559793738 |
| EAN | 0075597937381 |
| Release Date | June 16, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 8 mm · 612 g |
| Weight | 612 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,819
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Crack-Up |
|---|---|
| Sanatci | Fleet Foxes |
| Cikis tarihi | 2017-06-12 |
| EAN/UPC | 0075597937381 |
| Label | Nonesuch |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WARNER BROS 7559793738 |
| EAN | 0075597937381 |
| Release Date | June 16, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 8 mm · 612 g |
| Weight | 612 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.