Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Sony Music Uk |
| EAN | 0196587655419 |
| Release Date | April 22, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 3 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,745
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Albatross |
|---|---|
| Sanatci | Fleetwood Mac |
| Cikis tarihi | 2023-04-22 |
| EAN/UPC | 0196587655419 |
| Label | Sony Music Uk |
| Format | 12in |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Sony Music Uk |
| EAN | 0196587655419 |
| Release Date | April 22, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 3 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.