Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ATLANTIC IMT9793608.1 |
| EAN | 0075597936087 |
| Release Date | August 31, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 9 mm · 544 g |
| Weight | 544 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,733
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Fleet Foxes |
|---|---|
| Sanatci | Fleet Foxes |
| Cikis tarihi | 2017-08-31 |
| EAN/UPC | 0075597936087 |
| Label | Nonesuch |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ATLANTIC IMT9793608.1 |
| EAN | 0075597936087 |
| Release Date | August 31, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 9 mm · 544 g |
| Weight | 544 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.