Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | LEAF LEF102.1 |
| EAN | 0843190010219 |
| Release Date | January 14, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 317 × 9 mm · 333 g |
| Weight | 333 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,045
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Radioland:Radio-Activity |
|---|---|
| Sanatci | Vigroux, Franck & Matthew |
| Cikis tarihi | 2016-01-14 |
| EAN/UPC | 0843190010219 |
| Label | Leaf |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Trance |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | LEAF LEF102.1 |
| EAN | 0843190010219 |
| Release Date | January 14, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 317 × 9 mm · 333 g |
| Weight | 333 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.