Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | L'AUTRE EJAD98531.1 |
| EAN | 0767522985313 |
| Release Date | September 6, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 7 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,154
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Sweet Caress |
|---|---|
| Sanatci | Ambrosetti, Franco |
| Cikis tarihi | 2024-09-06 |
| EAN/UPC | 0767522985313 |
| Label | L'autre |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | L'AUTRE EJAD98531.1 |
| EAN | 0767522985313 |
| Release Date | September 6, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 7 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.